Parfémy v akcích na Aukru

Parfémy stejně jako jiné zboží mají své proslulé a oblíbené značky. Asi nejproslulejší jsou francouzské, které až doposud udávají „ tón“ v celosvětovém měřítku.  Kvalitní značkové „ parfíky“, představují i docela vyšší finanční investici. Proto je příjemné objevit, kde se dají koupit nejlevnější parfémy anebo alespoň za přijatelnější ceny.

Dobré rady pro nákup parfému

Výběr dámských i pánských parfémových značek je velmi široký. Příjemnost a obliba jednotlivých vůní závisí na subjektivních pocitech. Jiné nároky mají ženy a jiné muži. Je dobré, než se pro některý parfém rozhodnete, využít testrů a danou vůni si nejdříve vyzkoušet. Doporučuje se - nejprve ovonět na papírovém testru, ale jen tři vůně v krátkém intervalu za sebou, neboť pak se čichové buňky omámí a ztrácí později rozlišovací schopnost. Až jsi, budete jisti, že vybraná vůně je Vám příjemná, pak teprve použijte k vyzkoušení vlastní zápěstí a nechte vůni splynout s Vaším tělem. Až poté je ten správný okamžik pro rozhodnutí, který zakoupíte. Může se totiž stát, když se unáhlíte a koupíte bez rozmyslu nabízenou značku, jen podle reklamy, že Vám nebude vyhovovat. Za krátko můžete zjistit, že daná vůně Vám způsobuje třeba i bolest hlavy anebo Vám jednoduše řečeno prostě nesedí. Správně zvolená vůně působí přirozeně na Vás a okolí je příjemná.

Dámské a pánské parfémy – značky

Mezi nejznámější dámské značky patří francouzské řady DIOR, BOUCHERON a další. Proslulé jsou bezesporu elegantní parfémy Chanel a smyslné parfémy Angel. Kvalitních značek je, ale více patří k nim i třeba parfémy Versace dámské i pánské řady. V čele nejpoužívanějších pánských značek stojí parfém Hugo Boss nebo GUCI či Dolce & Gabbana a další.

Pánské značkové oblečení s  a hrnci tescoma nakoupíte na internetu, design umí udělat grafické studio, koupíte taky dodávky jímky. Nová nabídka týdne,

Aukce Aukro